Završno druženje članova DVD-a Palinovec

DVD Palinovec godinama je najmasovnije društvo u Međimurju i šire. Broje i najviše natjecateljskih ekipa koje su uz to i vrlo uspješne. Samo ove natjecateljske sezone osvojili su 40-ak pehara diljem Republike Hrvatske i šire.
Od većih uspjeha treba izdvojiti:
– 1. mjesto ženske A ekipe (popularnih Kobri) u ukupnom poretku kupa HVZ-a, što se desilo prvi put u povijesti Međimurske županije u seniorskoj A konkurenciji. Isti su osvojile sa osvojenim 1.mjestima na sva 3 kupa koja se boduju za ukupni poredak – Varaždin, Ivanić Grad i Desno Trebarjevo
– 2.mjesto muške A ekipe u ukupnom poretku kupa HVZ-a (sva 3 kupa na postolju)
– 1.mjesto ekipe pomladak muški na Koordinacijskom natjecanju najboljih ekipa iz 4 županije koje se održalo prvi puta u povijesti
– tri 1.mjesta na županijskom natjecanju Međimurske županije (pomladak muški, muški A i muški B)
– sudjelovanje ženske mladeži na državnom natjecanju za mladež u Novalji na kojem su bile najuspješnija Međimurska ženska ekipa
Ovakvim rezultatima DVD Palinovec se upisao u povijest Međimurske županije u nekoliko kategorija.
Ovog petka, 13.listopada, organizirali su druženje za svoje članove i roditelje djece i mladeži povodom završetka vrlo uspješne natjecateljske sezone 2023.
100-injak članova, od pomlatka do veterana, u ugodnoj atmosferi uz roštilj i živu glazbu grupe Amigo uživalo je do kasnih noćnih sati.
Osim natjecateljskog dijela, DVD Palinovec ove godine ima odrađeno 20-ak intervencija te humanim radom i organizacijom raznih događaja i druženja održava društveni život svog mjesta. Nadamo se i dalje ovako aktivnom članstvu te da će se još puno puta čuti za DVD Palinovec na najvišim postoljima diljem Europe gdje predstavljaju svoje selo, Općinu Donji Kraljevec, Međimursku županiju te Republiku Hrvatsku. Želimo im što više ovakvih druženja i uspijeha, a što manje intervencija i nepogoda!

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)